Icon search Icon Facebook Icon Instagram Icon Twitter Icon Play ANBI icon-checkbox Vriendenloterij Bijzondere-locaties Bijzondere-locaties Monument-en-Bed Monument-en-Bed Museumhuizen icon-huren-nav Museumhuizen Hendrickdekeyser Hendrickdekeyser icon-maps icon-left icon-right icon-close icon-phone-call icon-email icon-kamers icon-lijst icon-perceeloppervlak icon-plattegrond icon-woonoppervlak icon-checkmark icon-buitenruimte icon-cart icon-remove icon-quote icon-calendar icon-guests
mariatoren
Overnachten

De Mariatoren in Hoorn

Achter de Vest 1, 1621 GJ Hoorn, Noord-Holland

prijs per nacht vanaf
€ 155,-
Aantal personen
2
Een historische vestingtoren helemaal voor jou alleen: dat is de Mariatoren in Hoorn. Romantischer wordt het haast niet.

Midden in het stadshart van de voormalige VOC-stad Hoorn vind je dit unieke monument. Door de eeuwen heen fungeerde het onder andere als verdedigingstoren, kruitopslag, ijskelder en atelier van een kalligraaf. En tegenwoordig kun je er vakantie vieren! Met z’n tweeën heb je de hele toren tot je beschikking. Romantischer wordt het haast niet.

Ga terug in de tijd en loop door de verdedigingsgang waar de schietgaten van weleer in de dikke muren nog steeds zichtbaar zijn. Deze gang bevindt zich rondom de slaapkamer; de plek waar je uitgerust ontwaakt in het comfortabele bed. Echt wakker worden kan onder de ruime inloopdouche mét regendouche, maar een ontbijt met een goede kop Nespresso doet ook wonderen. De rest van de dag kun je het sfeervolle Hoorn ontdekken, al heeft de Mariatoren alles in huis om je helemaal thuis te laten voelen. Van goed uitgeruste moderne keuken tot sfeervolle zithoek met flatscreen: in de Mariatoren is het heerlijk toeven! 

Doen in de omgeving

  • Ervaar het verleden van Hoorn in de levendige haven
  • Bezoek een van de maar liefst vijf musea
  • Begeef je op of rondom het Markermeer en IJsselmeer
  • Ga naar een van de (film)theaters
  • Strijk neer op een van de vele terrasje

Informatie

  • Gehele toren
  • In het centrum van Hoorn 
  • Woonkamer en keuken op de begane grond
  • Slaapkamer met canape voor het raam op de 1e verdieping
  • Let op: Erg steile trap naar boven
  • Check in vanaf 15:00 uur, check out 11:00 uur 

Reserveer dit pand

Minimaal 2 nachten

Kosten

Als lid van Vereniging Hendrick de Keyser krijg je 10% korting. Word nu lid

Kosten worden berekend na selectie van een datum en aantal personen.

Monument
Toeristenbelasting
Totaal

Kosten bijwerken

Let op: reserveringen met ledenkorting kunnen enkel telefonisch of per mail gedaan worden.