Icon search Icon Facebook Icon Instagram Icon Twitter Icon Play ANBI icon-checkbox Vriendenloterij Bijzondere-locaties Bijzondere-locaties Monument-en-Bed Monument-en-Bed Museumhuizen icon-huren-nav Museumhuizen Hendrickdekeyser Hendrickdekeyser icon-maps icon-left icon-right icon-close icon-phone-call icon-email icon-kamers icon-lijst icon-perceeloppervlak icon-plattegrond icon-woonoppervlak icon-checkmark icon-buitenruimte icon-cart icon-remove icon-quote icon-calendar icon-guests

Directie en Medewerkers

 

Afdeling Algemeen

 

Directie Algemeen 
Bert Meerstadt, Algemeen Directeur
Nevenfuncties (bezoldigd): Voorzitter raad van commissarissen Centraal Boekhuis, Voorzitter raad van commissarissen Coffreo. Nevenfuncties (onbezoldigd): Bestuurslid Nationale Monumentenorganisatie (NMo), bestuurslid Koninklijke Maatschappij tot Redding van Drenkelingen

Partners & Begunstigers
Lindy van Kats, Teamleider Partners en Begunstigers
Petra van Kesteren, Relatiemanager 

Team Restauratie
Roos van Oss, Architect / Teamleider
Stephan Ligtvoet, Architect
Brigitte Braat, Projectleider Restauraties
Mathyn Klein, Bouwkundig Tekenaar
Timo Gras, Bouwkundig Tekenaar
Peter Nieuwendijk, Projectleider Restauraties
Lars van Straalen, Junior Architect
Guus van Seijen, Initiator Duurzaamheid

Team Onderzoek en Documentatie 
Niek Smit, Senior Medewerker onderzoek en documentatie/ Teamleider
Wouter van Elburg, Medewerker onderzoek en documentatie
Valentijn Carbo, Medewerker onderzoek en documentatie
Nanine Moonen, Medewerker onderzoek en documentatie

Team Financiën en Control 
Johan van Hemert, Teamleider Financiën a.i.  
Hans Moné, Controller Projecten
Svetlana Noskova, Medewerker Boekhouding
Erik Laan, Medewerker Boekhouding
Kelvin Agyei, Medewerker Boekhouding
Theun Ferwerda, Administrateur a.i.

Team Communicatie en Commercie
Maaike Odolphi, Senior medewerker Tijdelijke Verhuur / Teamleider
René Biemans, Medewerker Communicatie (Leden)
Trudy Drenth, Medewerker Communicatie
Lizet Menke, Medewerker Communicatie (Online) 
Maaike Jansen, Senior medewerker Tijdelijke Verhuur (Arrangementen)
Liza Scholte, Medewerker Tijdelijke Verhuur
Elize Oosterom, Medewerker Tijdelijke Verhuur (Facilitair)
Sanne van Beek, Accountmanager Evenementen
Nicolette Nelis, Accountmanager Evenementen

 

Afdeling Externe Relaties

 

Directie Externe Relaties 
Wieske Wijngaards, Directeur Externe Relaties
Nevenfunctie (onbezoldigd): Lid Raad van Toezicht DOX

Team Presentatie 
Cathelijne Vreugdenhil, Teamleider
Julie Meesterburrie, Medewerker Presentatie
Dorien Laan, Medewerker Presentatie
Floor Opheij, Medewerker Presentatie

Team Interieurs en Productie
Cunera Vergeer, Teamleider
Rick van der Veldt, Medewerker Productie
Fons Berckmans, Medewerker Productie
Florine Ketting, Medewerker Productie
Marie Rose Bogaers, Medewerker collectiebeheer en inrichting
Susanna Huigen, Medewerker collectiebeheer en inrichting
Kristel Witkam, Medewerker collectiebeheer en inrichting
Jenske Dijkhuis, Projectleider Productie
Aagje Gosliga, Medewerker Collectiebeheer en Inrichting

Team Vrijwilligers
Marco van der Werf, Centrale Coördinator Vrijwilligers museumhuizen / Teamleider  
Pauline Dorhout, Sector Coördinator Huis Barnaart /  Huis Bonck / Gemeenlandshuis Amsterdam
Inge Osinga, Sector Coördinator Huis Rams Woerthe / Huis Polman
Femke Feddema, Sector Coördinator Huis Van Eysinga
Saskia Hoogervorst, Sector Coördinator Huis Van Meerten / Huis De Quack
Annelies de Leeuw, Sector Coördinator Beeckestijn / Huis Timmerman
Femke de Boer, Sector Coördinator Huis Bartolotti / Huis Van Ravesteyn
Liesbeth ten Wolde, Coördinator van Harsta State en Kennis- en lnformatiecentrum Terp Hegebeintum

 

Afdeling Beheer

 

Directie Beheer 
Isja Finaly, Directeur Beheer 
Nevenfuncties (onbezoldigd): Lid Commissie Herbestemming Monumenten van het Ministerie van OCW, Penningmeester Federatie Instandhouding Monumenten, Lid van het Centraal College van Deskundigen bij Stichting Erkenning Restauratiekwaliteit Monumentenzorg, Lid van de Raad van Toezicht van de Stichting In Arcadië

Team Onderhoud 
Jaap Reijnders, a.i. Teamleider Onderhoud Panden
Renée Feenstra, Projectleider Onderhoud 
Imke Stoffijn, Opzichter (panden)
Dajo de Vries, Opzichter (panden)
Milan Fontijn, Opzichter (panden)
Job de Jong, Opzichter (panden)
Vera Berkeveld, Opzichter (inspecties)
Niels Hergaarden, Coördinator Reparatieverzoeken
Lisa van Westerhoven, Coördinator Reparatieverzoeken
Mark Roest, Opzichter Tuinen
Britt Keijzer, Werkstudent data O-Prognose & Duurzaamheid 
Naomi Dorothea, Medewerker Reparatieverzoeken
Edwin Langeveld, Opzichter Panden (senior)

Team Vaste Verhuur
Erik IJzer, Teamleider
Henk Oostwouder, Beheerder (gebouw)
Hugo Knuttel, Medewerker Woonkwaliteit
Veronique Laarveld, Medewerker Back Office
Roland van Baaren, Medewerker Woonkwaliteit
Henny Vogel, Medewerker Woonkwaliteit
Robin Rappard, Locatiemanager Gebouwen
Sanne Rispens, Medewerker Administratie Vaste Verhuur
Elisa Schouten, Medewerker Administratie Vaste Verhuur
Robin Reder, Werkstudent Vaste Verhuur
Michael Halderman, Verhuurmakelaar 

Team Secretariaat en interne bedrijfsvoering
Maureen Jangi, HR-Adviseur
Hendrika van der Weijden, Teamleider Secretariaat
Katinka van Mourik, Medewerker Directiesecretariaat
Mylène Vieijra , Medewerker Secretariaat (Receptie)
Nienke Bos, Medewerker Secretariaat (Ledenservice)
Karin Meijer, Medewerker Secretariaat (Ledenservice) 
Gerco Wolfswinkel, ICT