Derde Ambachtsschool, Zwaardstraat 16, Scheveningen
Vergaderen in monument van het Nieuwe Bouwen

De Derde Ambachtsschool in Scheveningen, gebouwd naar een ontwerp van Jan Duiker, is een hoogtepunt in de experimentele architectuur van het Nieuwe Bouwen uit de jaren 30. Het gebouw heeft prachtige lichte ruimtes en wordt gekenmerkt door de toepassing van beton, glas en staal.

De school wordt gebruikt als verzamelgebouw voor kleine, innovatieve bedrijven. Zoekt u een bijzondere plek om een tentoonstelling te organiseren of wilt u vergaderen, een receptie of een workshop geven in een nieuw-zakelijke omgeving, informeer bij ons naar de mogelijkheden.

Faciliteiten
In de Derde Ambachtsschool kunt u gebruik maken van verschillende audiovisuele hulpmiddelen, zoals een microfoon, beamer of flip-overs. U kunt uw wensen doorgeven, dan zorgen wij dat alles gereed staat.
Arrangement op maat
Een rondleiding door het pand voordat u gaat vergaderen? Indien gewenst kunnen wij een volledig op maat gesneden arrangement voor u verzorgen.
Wilt u meer informatie over de mogelijkheden? Vul dit formulier in, bel 020-5210640 of stuur een e-mail naar huren@hendrickdekeyser.nl.