vereniging Hendrick de Keyser

Drede Ambachtsschool, Zwaardstraat 16, Scheveningen

Werkruimten en ateliers in schoolgebouw van het Nieuwe Bouwen

Scheveningen - Derde Ambachtsschool

De Derde Ambachtsschool in Scheveningen, gebouwd naar een ontwerp van Jan Duiker, is een hoogtepunt in de experimentele architectuur van het Nieuwe Bouwen uit de jaren dertig. Het gebouw heeft prachtige lichte ruimtes en wordt gekenmerkt door de toepassing van beton, glas en staal.

Scheveningen - Derde Ambachtsschool

Het pand is in 1998 gerestaureerd. Sindsdien vervult het de functie van bedrijfsverzamelgebouw voor creatieve beroepen (architecten, vormgevers, reclamebureau's). In totaal zijn er 22 units, voormalig klaslokalen, aanwezig verdeeld over drie bouwlagen. Er is een beheerder tijdens kantooruren aanwezig.

De Derde Ambachtsschool is goed bereikbaar, zowel per auto als met openbaar vervoer. In de directe omgeving bevindt zich eigen parkeergelegenheid.

Een fotografische rondgang door de Derde Ambachtsschool >>

Oppervlakte: momenteel zijn er diverse ruimtes te huur vanaf 110 m² tot 300 m².

Huurprijs: € 110,- per m² per jaar, excl. servicekosten.
Voorschot elektra, water, gas: € 15,- per m² per jaar.
Voorschot servicekosten: € 20,- per m² per jaar.

Heeft u interesse? Vul dit formulier in, bel 020-5210640 of stuur een e-mail naar huren@hendrickdekeyser.nl.

Historische informatie over de Derde Ambachtsschool >>